Connecting

Kierownik Robót Sanitarnych

Job title: Kierownik Robót Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN9000 per month
Reference: BH-112439-1
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 25 days ago

Dla naszego klienta – generalnego wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych (projekty kubaturowe) w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - Inżynieria Środowiska,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie w koordynacji branży sanitarnej (instalacje wewnętrzne),
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów BHP,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project i AutoCad,
Opis stanowiska:
  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • pakiet medyczny,
  • interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.