Connecting

Specjalista ds. uzgodnien formalnoprawnych

Job title: Specjalista ds. uzgodnien formalnoprawnych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-112912
Contact Name: Weronika. Lapinska
Phone Number: 0161 942 4000
Job Published: 25 days ago

NES dla Generalnego Wykonawcy specjalizującego się w budownictwie elektroenergetycznym zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. uzgodnień formalnoprawnych

Miejsce pracy: Warszawa, cała Polska

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nieruchomości pod istniejące oraz nowe inwestycje liniowe branży energetycznej
  • badanie stanu formalno-prawnego gruntów
  • przygotowywanie materiałów niezbędnych do zawarcia stosownych umów, uzgodnień i porozumień we współpracy z architektami, notariuszami, urzędami lokalnymi, sądami itp.
  • ustanawianie służebności przesyłu na rzecz inwestora
  • szczegółowe raportowanie statusów prowadzonych negocjacji i ich postępów
  • planowanie własnej pracy w terenie
  • osoba na stanowisku Specjalisty ds. uzgodnień formalnoprawnych będzie odpowiedzialna za prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów (głównie osoby fizyczne) położonych w zakresie oddziaływania urządzeń infrastruktury energetycznej celem zawarcia umowy, porozumienia lub ustanowienia służebności przesyłu
Wymagania:
  • doświadczenie w negocjacjach związanych z pozyskiwaniem gruntów (doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów dla branży energetycznej, będzie stanowiło dodatkowy atut)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji poparte doświadczeniem
  • umiejętności samodzielnego działania i organizacji pracy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i elastyczność związana z zadaniowym czasem pracy
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Wysoką stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy).