Connecting

Project Manager

Job title: Project Manager
Contract Type: Permanent
Location: Świętokrzyskie, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-111112-1
Contact Name: Mateusz Buczak
Phone Number: +48 22 307 8864
Job Published: 22 days ago

Job Description

Stanowisko: Kierownik Projektu
Obszar pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie realizacją umów i projektów,
  • Udział w procesie przygotowania ofert i umów,
  • Prowadzenie prezentacji dla klientów, podwykonawców,
  • Zarządzanie pracą zespołową projektantów różnych branż,
  • Negocjowanie warunków umownych i finansowych z klientami,
  • Sprawdzanie dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami, inwestorami i dostawcami urządzeń oraz biurami współpracującymi we wszystkich stadiach projektowania i realizacji obiektu,
  • Udział w uzgodnieniach formalnych ze zleceniodawcami, podwykonawcami i władzami administracyjnymi, samorządowymi w zakresie rozwiązań projektowych,
  • Koordynacja i współudział w ustalaniu zasadniczych rozwiązań technicznych zawartych w opracowaniach,
  • Udzielanie wyjaśnień merytorycznych,
  • Planowanie, koordynowanie i kontrola projektów inwestycyjnych w zakresie mechanicznym i/lub budowlanym i/lub elektroenergetycznym,
  • Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń i akceptacji urzędowych,
  • Odpowiedzialność za opracowanie, realizowanie i kontrolowanie budżetu kontraktu,
  • Odpowiedzialność za opracowanie, realizowanie i kontrolowanie harmonogramu robót,
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć,
  • Zarządzanie zespołem zarządzania projektem,

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne: energetyka lub budownictwo,
  • 5-letni staż pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi w przemyśle ze szczególnym uwzględnieniem realizacji energetycznych w tym kotłowych,
  • Umiejętność koordynacji pracy zespołowej,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office, AutoCAD, MS PROJECT
  • Dobra znajomość zasad wyceny inwestycji, zarządzania projektami,
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Odpowiedzialność, stanowczość i zaangażowanie

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy realizacji projektów EPC
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość poszerzenia wiedzy i doświadczenia w branży elektroenergetycznej
  • Ciekawy zakres obowiązków związany z pracami przy nowych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy