Connecting

Inzynier ds. instalacji sanitarnych

Job title: Inzynier ds. instalacji sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Police, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-113093
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 23 days ago

Dla naszego klienta – dużej firmy z branży przemysłowej w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Police

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych.
  • Doświadczenie w koordynacji branży sanitarnej (instalacje na obiektach przemysłowych).
  • Wiedza z zakresu odbiorów oraz eksploatacji instalacji sanitarnych.
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów BHP.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project i AutoCad.
Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych i wodnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.
  • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac.
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców (prace montażowe).
  • Nadzorowanie eksploatacji i utrzymanie ruchu instalacji (prace remontowe, serwisowe, konserwacyjne).
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej.
  • Optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie kwartalne.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, szkolenia.
  • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.