Connecting

Inzynier Sprzedazy ds. Instalacji Slabopradowych

Job title: Inzynier Sprzedazy ds. Instalacji Slabopradowych
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: PLN8000 per month
Reference: BH-113337
Contact Name: Weronika. Lapinska
Phone Number: 0161 942 4000
Job Published: 15 days ago

NES dla wiodącej firmy inżynieryjnej z branży elektroenergetycznej specjalizującej się w układach zasilania rezerwowego, kogeneracyjnych, fotowoltaicznych, napędów silnikowych oraz modułów energetycznych prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży ds. Instalacji Słaboprądowych

Lokalizacja: Warszawa i okolice

Zakres obowiązków:
  • aktywne poszukiwanie Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów,
  • analiza potrzeb Klientów i uzgadnianie optymalnych rozwiązań,
  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej,
  • przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych, wycen oraz analiz technicznych,
  • kontrola nad pracami na etapie realizacji.
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego (preferowana specjalizacja: elektrotechnika, energetyka, telekomunikacja),
  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • znajomość programu Autocad oraz umiejętność czytania schematów,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
  • zorientowanie na cel i konsekwencja działania,
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego - klarowna ścieżka kariery oraz szkolenia branżowe,
  • premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,
  • pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, kartę MultiSport, dofinansowanie obiadów, owocowe piątki, dofinansowanie do nauki języka obcego.