Connecting

Supply Chain Director

Job Title: Supply Chain Director
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-08-21
Reference: BH-114365
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Contact Email: bartlomiej.kulesza@nesgt.com
Job Published: August 22, 2019 13:10

Dla naszego Klienta, firmy o profilu produkcyjnym oferującej nowoczesne rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu,  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Łańcucha Dostaw

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • zarządzanie działem logistyki w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • wyznaczanie celów i kontrola wyników w poszczególnych obszarach
  • nadzór nad racjonalną gospodarką materiałową oraz zasobami ludzkimi
  • nadzór nad wewnętrznym i zewnętrznym przepływem materiałów
  • kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw
  • zapewnianie ekspertyz w technikach logistycznych, technologiach i rozwiązaniach materiałowych i produktów
  • monitorowanie wyników finansowych działu i kontrola kosztów
  • tworzenie i realizacja budżetu logistycznego
  • wdrażanie nowych projektów o strategicznym znaczeniu dla firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki w branży przemysłowej
  • wiedza z zakresu narzędzi lean manufacturing
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • znajomość systemów klasy ERP
  • dokładność i sumienność
  • entuzjazm i konsekwencja w realizacji celów
  • umiejętności analityczne
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • środowisko otwarte na nowe pomysły
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych