Connecting

Kierownik Budowy - Budownictwo Energetyczne

Job title: Kierownik Budowy - Budownictwo Energetyczne
Contract Type: Contract
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-114351
Contact Name: Jan Iskrzycki
Phone Number: +48 22 307 72 28
Job Published: 24 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Global Talent  dla firmy generalnego wykonawstwa z branży budownictwa przemysłowego, infrastrukturalnego i energetycznego prowadzi rekrutację na stanowisko:
Kierownik Budowy – budownictwo energetyczne
Opis stanowiska:
  • Organizacja placu budowy,
  • Zarządzanie budową zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną,
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż,
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy,
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót,
  • Wparcie kompletacji dokumentacji roszczeniowej i procesu roszczeniowego.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Minimum 10-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Doświadczenie w realizacji zadań zwiażanych z budową elektrowni, elektrociepłowni, instalacji termicznego przekasztłcania odpadów, lub obiektów przemyłu cieżkiego (zakłady chemiczne, terminale, huty, cementownie)

Klient oferuje:
  • Możliwość podjęcia współpracy od września 2019,
  • Umowę o pracę na czas trwania kontraktu 20 miesięcy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Mozliwość współpracy na międzynarodowym kontrakcie,
  • Profesjonalizm i wsparcie podczas współpracy,
  • Możliwość dalszej współpracy w przypadku kolejnych kontraktów.