Connecting

I&C Designer

Job title: I&C Designer
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Power ,
LNG ,
Subsea ,
Salary: Competitive
Reference: BH-104000-1
Contact Name: Weronika. Lapinska
Phone Number: 0161 942 4000
Job Published: 24 days ago

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy – topowego dostawcy kompleksowych rozwiązań dla branży Oil&Gas, aktualnie poszukujemy Projektanta branży elektrycznej.

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji i sieci elektrycznych oraz układów sterowania na terenie zakładów rafineryjnych, petrochemicznych i chemicznych,
  • Przygotowywanie obliczeń elektrycznych, obliczeń oświetlenia oraz instalacji odgromowej,
  • Dobór urządzeń, aparatów i osprzętu elektrycznego na etapie projektowania,
  • Opracowanie dokumentacji projektowych wielobranżowych (koncepcje projektowe, projekty budowlane),
  • Koordynacja prac projektowych branży elektrycznej,
  • Współpraca przy zarządzaniu projektem,
  • Prowadzenie rozmów i uzgodnień z inwestorem,
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań technicznych,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe elektryczne (kierunek elektrotechnika),
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności elektrycznej,
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz warunków technicznych i norm,
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji i sieci elektrycznych w przemyśle,
  • Biegła obsługa programów: EPLAN Electric P8, AutoCAD, MS Office, DIALux, DEHNsupport,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Dyspozycyjność i elastyczność,
  • Otwartość i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie,
  • Premie w zależności od wyników,
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach,
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny, szkolenia.