Connecting

Inzynier ds Rozwoju Opakowan

Job title: Inzynier ds Rozwoju Opakowan
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-114694
Contact Name: Weronika Swiderska
Phone Number: +48 223 074 756
Job Published: 22 days ago

Dla naszej firmy, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży opakowaniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds rozwoju opakowań

Lokalizacja:  woj łódzkie

Twoje zadania:
  • Współpraca z klientem przy wdrażaniu nowych procesów/ produktów.
  • Dostarczanie informacji na temat surowców, sposobu pakowania, testów transportowych, prób w procesie produkcyjnym, rozwiązywanie problemów związanych z procesami pakowania.
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną materiałów opakowaniowych i produktów.
  • Szacowanie kosztów projektów opakowań.
  • Prowadzenie projektów dotyczących optymalizacji procesów pakowania oraz oszczędnościowych.

Jeżeli posiadasz:
  • Wykształcenie inżynierskie – preferowany Wydział Mechaniczny, Chemiczny, Poligrafia lub inny związany z przetwórstwem tworzyw sztucznych lub papieru – warunek konieczny.
  • Doświadczenie we wdrażaniu i usprawnianiu procesów przemysłowych – mile widziane.
  • Umiejętność posługiwania się programami graficznymi – AutoCad /ArtiosCAD, itp. – warunek konieczny.
  • Umiejętność posługiwania się programem Excel w stopniu zaawansowanym.
  • angielski na poziomie dobrym – warunek konieczny.

Oferujemy:
  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych wraz z pakietem medycznym i sportowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę