Connecting

Kierownik Działu Planowania

Job title: Kierownik Działu Planowania
Contract Type: Permanent
Location: Skawina, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-114737
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Phone Number: +48 798 392 997
Job Published: 24 days ago

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Oświęcim, Skawina

Zakres obowiązków:
  • zbudowanie jednolitej struktury planowania produkcji na sześciu wydziałach produkcyjnych
  • realizacja celów podległego obszaru
  • działanie zgodne z Lean Manufacturing
  • zarządzanie zespołem planistów produkcji
  • zapewnienie dostaw surowców i komponentów w wymaganym czasie
  • kontrola stanów magazynowych surowców i komponentów
  • monitorowanie KPI
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe (mile widziane Zarządzanie Produkcją)
  • język angielski – bardzo dobry
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • analityczne myślenie i umiejętność zarządzania wieloma zadaniami
  • dokładność i systematyczność w działaniu oraz zdolność samodzielnego podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów w sytuacjach stresowych
  • wysoki poziom komunikacji i współpracy
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji
  • liczne benefity: opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny, posiłki w miejscu pracy