Connecting

Kierownik Kontraktu - Budowa Elektrowni

Job title: Kierownik Kontraktu - Budowa Elektrowni
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-115248
Contact Name: Weronika. Lapinska
Phone Number: 0161 942 4000
Job Published: 13 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Global Talent  dla firmy generalnego wykonawstwa z branży budownictwa przemysłowego, infrastrukturalnego i energetycznego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Kierownik Kontraktu – Budowa Elektrowni

Opis stanowiska:
  • Planowanie realizacji projektu,
  • Przygotowanie schematu organizacyjnego i haromonogramu,
  • Kalkulacja kosztów,
  • Przeprowadzenie analizy ryzyka,
  • Odpowiedzialność za zespołu realizacyjnego,
  • Odpowiedzialność za rozdzielenie obowiązków,
  • Zarządzanie procesem roszczeń,
  • Odpowiedzialność za sprzedaż robót,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie kosztów przypisanych do projektu wynikających z obsługi tego projektu,
  • Zarzadzanie relacją i komunikacją z klientem,
  • Raportowanie do zarządu.
Oczekiwania:
  • 10-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania kontraktami budowlanymi w branży energetycznej,
  • Doświadczenie w sektorach: chemia, petrochemia, energetyka lub budownictwo przemysłowe,
  • Udokumentowane sukcesy na kontraktach o wartości 50-100 mln zł,
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy ryzyka,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Zorientowanie na realizację zadań.
Klient oferuje:
  • Możliwość podjęcia współpracy od września/października 2019,
  • Umowę o pracę na czas trwania kontraktu - 20 miesięcy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość współpracy na międzynarodowym kontrakcie,
  • Profesjonalizm i wsparcie podczas współpracy,
  • Możliwość dalszej współpracy w przypadku kolejnych kontraktów.