Connecting

Konsultant branzy elektryki

Job Title: Konsultant branzy elektryki
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-09-09
Reference: BH-93927-2
Contact Name: Weronika. Lapinska
Contact Email: Weronika.Lapinska@nesgt.com
Job Published: October 16, 2019 11:06

NES dla jednej z czołowych firm inżynieryjno-konsultingowo-projektowych w Europie, specjalizującej się w energetyce rekrutuje aktualnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji i urządzeń w branży elektroenergetycznej
  • Dobór urządzeń, aparatów i osprzętu elektroenergetycznego na etapie prac koncepcyjnych i projektowania,
  • Udział w opracowanie dokumentacji projektowych wielobranżowych (koncepcje projektowe, projekty budowlane),
  • Koordynacja prac projektowych branży elektrycznej
  • Prowadzenie rozmów i uzgodnień z inwestorem,
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań technicznych,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe elektryczne (kierunek elektrotechnika), inżynierii elektrycznej
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności elektrycznej - mile widziane
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz warunków technicznych i norm,
  • Doświadczenie, jako asystent projektanta lub projektant w projektowaniu instalacji elektroenergetycznych w energetyce
  • Biegła obsługa programów:, AutoCAD, MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Dyspozycyjność i elastyczność,
  • Otwartość i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Pracę w profesjonalnym środowisku w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego
  • Kontakt z ciekawymi, nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny