Connecting

Kierownik Robot Sanitarnych

Job Title: Kierownik Robot Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Szczecin, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-09-11
Reference: BH-115581
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: September 12, 2019 15:31

Dla naszego klienta – generalnego wykonawcy w związku z realizacją obiektu kubaturowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Koordynator Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - Inżynieria Środowiska,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie w koordynacji branży sanitarnej (instalacje wewnętrzne),
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów BHP,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project i AutoCad,
Opis stanowiska:
  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • pracę przy ciekawym projekcie kubaturowym.