Connecting

Civil Works Manager | Wind farms

Job title: Civil Works Manager | Wind farms
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Power ,
Salary: PLN10000 - PLN13000 per month
Reference: BH-115887
Contact Name: Mateusz Wargin
Phone Number: +48 506 043 331
Job Published: 15 days ago

Dla generalnego wykonawcy działającego od ponad 10 lat w polskiej energetyce odnawialnej, rekrutujemy aktualnie na stanowisko:

Kierownik robót budowlanych - farmy wiatrowe

Miejsce pracy: Mława

Obowiązki:

- nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót budowlanych,
- efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja podwykonawców
- realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
- monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
- nadzór i koordynacja wszystkich robót na budowie

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
- język angielski
- doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy na stanowisku Kierownika Robót budowlanych przy budowach farm wiatrowych, linii energetycznych, fabryk, bądź magazynów
- samodzielność w działaniu

Samochód służbowy, umowa o pracę, wymiar pracy 5 dni po 8 godzin w tygodniu.