Connecting

Kierownik Robot Sanitarnych

Job title: Kierownik Robot Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Ostrołęka, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-116041
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 27 days ago

Dla naszego klienta – generalnego wykonawcy w związku z realizacją obiektu przemysłowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Sanitarnych (HVAC)
Miejsce pracy: Ostrołęka

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - Inżynieria Środowiska.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych.
  • Doświadczenie w koordynacji branży sanitarnej (instalacje wewnętrzne HVAC).
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów BHP.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project i AutoCad.

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.
  • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac.
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej.
  • Optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet medyczny.
  • Pracę przy dużym projekcie przemysłowym.