Connecting

Board Assistant // Translator

Job title: Board Assistant // Translator
Contract Type: Permanent
Location: Gliwice, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-103255-1
Contact Name: Weronika. Lapinska
Phone Number: 0161 942 4000
Job Published: 15 days ago

Dla naszego Klienta, lidera branży Energy aktualnie poszukujemy:

Asystentka/Asystent Zarządu// Tłumacz/Tłumaczka

Zakres zadań:

1) Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu;
2) Sporządzanie prezentacji (Power-point) w ramach wsparcia poszczególnych działów spółki;
3) Tłumaczenie, w tym dokumentów technicznych i prawnych,
4) Bieżąca obsługa biurowa Zarządu;
5) Zarządzanie korespondencją i obiegiem dokumentów;

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

1) Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (ukończone studia filologiczne)
2) Biegłej znajomości obsługi komputera w szczególności całego pakietu office (World, Excel i Power-point)
3) Komunikatywności,
4) Umiejętności pracy w zespole, w międzynarodowym środowisku
5) Dobrego radzenia sobie z pracą pod presją czasu
6) Mile widziane co najmniej trzyletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy
7) Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

1) Pracę na podstawie umowy o pracę początkowo na okres próbny trzech miesięcy a następnie na czas nieokreślony
2) Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym konkurencyjne wynagrodzenie,
3) Pracę w dobrej atmosferze w międzynarodowym środowisku, w zgranym zespole.