Connecting

Projektant sieci sanitarnych

Job title: Projektant sieci sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Katowice, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-117008
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 14 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla międzynarodowego biura projektowo - inżynieryjnego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • projektowanie sieci wod-kan, gazowych, przemysłowych i innych
  • uczestniczenie w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych
  • udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych,
  • bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych
    (bądź też w trakcie realizacji)
  • min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu części obliczeniowej projektów
  • umiejętność pracy w grupie oraz dobra komunikatywność
  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
  • dobra znajomość obsługi programów branżowych (Profil Koordynator, Auto-Cad, Micro Station),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych,
  • Uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych,
  • Świadczenia socjalne: opieka medyczna lub karta sportowa,
  • Dofinansowanie do studiów, szkoleń i kursów specjalistycznych oraz uprawnień
  • Dużą samodzielność,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy z miejscem do parkowania.

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą RODO. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.