Connecting

Lead Designer / Piping Designer (B2B)

Job Title: Lead Designer / Piping Designer (B2B)
Contract Type: Contract
Location: Gdynia, Poland
Industry:
LNG
Salary: Competitive
Start Date: 2019-10-10
Reference: BH-104343
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Contact Email: bartlomiej.kulesza@nesgt.com
Job Published: October 11, 2019 14:51

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy – topowego dostawcy kompleksowych rozwiązań dla branży Oil&Gas/Offshore/Petrochemicznej - poszukujemy:

Lead Designer / Piping Designer
Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:
  •         Zatrudnienie na podstawie umowy B2B  (własna działalność gospodarcza)
  •         Wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz nowoczesne biuro
  •         Możliwość pracy na projektach realizowanych dla największych firm w branży
  •         Pracę w międzynarodowych zespołach

Zadania:
  •         Praca przy wsparciu budowania modelu 3D oraz powstałej na jego bazie dokumentacji 2D (plany, arrangement-y, rysunki izometryczne, listy materiałowe, etc.)
  •         Projektowanie systemów rurarskich, podpór rurociągów, fundamentów dla urządzeń, modelowanie urządzeń, elementy tubingowe, inne elementy wyposażenia na potrzeby projektów w branży Oil&Gas/Offshore
  •         Udział w rewizjach dokumentacji
  •         Bliska współpraca w ramach multidyscyplinarnych zespołów

Oczekiwania:
  •         Komunikatywność
  •         Wykształcenie techniczne
  •         Min. kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu systemów rurowych/konstrukcji stalowych (przemysł stoczniowy, oil&gas/energy/offshore/przemysł etc.)
  •         Posiadanie wyobraźni przestrzennej
  •         Umiejętność posługiwania się systemami CAD 3D: (Autodesk Inventor,  AutoCAD 3D , PDMS, PDS, Smart Plant, Foran , Cadmatic etc.).
  • Umiejętność posługiwania się AutoCAD Plant 3D oraz Adavanced Steel będzie dużym atutem