Connecting

Kierownik Projektu (centra logistyczne)

Job Title: Kierownik Projektu (centra logistyczne)
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-10-14
Reference: BH-117412
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: October 15, 2019 13:42

Dla naszego klienta – wiodącego dewelopera magazynowego z wieloletnim doświadczeniem w branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektu

Obowiązki:
  • Zarządzanie projektem magazynowym po stronie Dewelopera od momentu pozyskania gruntu do pozwolenia na użytkowanie.
  • Udział w wyborze generalnego wykonawcy.
  • Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych - monitorowanie i koordynacja poszczególnych etapów budowy zgodnie z założonym harmonogramem i kosztorysem.
  • Odpowiedzialność za jakość, terminy i czas realizowanych inwestycji.
  • Koordynacja prac podwykonawców, ustalanie zakresu i terminu wykonania prac.
  • Rozliczanie nadzorowanych zadań inwestycyjnych.
  • Bieżąca współpraca z firmami zaangażowanymi w realizację inwestycji magazynowej.
  • Kontakt z architektem w zakresie przeprowadzania procesu pozwolenia na budowę oraz wykonawcami w sprawach technicznych.
  • Uczestnictwo w negocjacjach z dostawcami i podwykonawcami.
  • Ścisła współpraca z działem prawnym, technicznym.
  • Odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac.
  • Raportowanie postępów prac zgodnie z harmonogramem.
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.
  • Czynny udział w odbiorach końcowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe w zakresie budownictwa.
  • Doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów w ramach funkcji jako Kierownik Projektu.
  • Znajomości prawa budowlanego i procesu przygotowania oraz prowadzenia inwestycji budowlanych.
  • Znajomość rynku nieruchomości oraz procedur administracyjnych.
  • Preferowane uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność, samodyscyplina, dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność współpracy w ramach zespołu.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.
Oferta:
  • Współpraca z firmą specjalizującą się w budowie obiektów logistycznych / magazynowych.
  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.