Connecting

Sales engineer

Job Title: Sales engineer
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: PLN8000 per month
Start Date: 2019-10-15
Reference: BH-105342-1
Contact Name: Weronika. Lapinska
Contact Email: Weronika.Lapinska@nesgt.com
Job Published: October 16, 2019 11:11

Dla międzynarodowego dostawcy systemów szalunkowych i rusztowań w obszarze budownictwa oraz obiektów inżynierii lądowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży w obszarze budownictwa

Warszawa i okolice

Zakres obowiązków:
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • Aktywna sprzedaż rozwiązań systemów szalunkowych i rusztowań,
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami,
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert handlowych,
  • Negocjowanie oraz monitorowanie realizacji warunków z klientami,
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji między klientem, a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży.

Wymagania:
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze budowlanym (doświadczenie w sprzedaży szalunków lub rusztowań będzie dodatkowym atutem),
  • Dyspozycyjność do poruszania się po całym województwie mazowieckim,
  • Zorientowanie na cel i konsekwencja działania,
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego – klarowna ścieżka rozwoju w kierunku managerskim,
  • Motywujący system wynagrodzeń i premiowania uzależniony od prezentowanych możliwości i wyników pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód służbowy,
  • Elastyczny, zadaniowy czas pracy,
  • Pakiet benefitów – karta multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.