Connecting

Installation Team Leader

Job title: Installation Team Leader
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN8000 - PLN10000 per annum
Reference: BH-116255
Contact Name: Mateusz Wargin
Phone Number: +48 506 043 331
Job Published: 14 days ago

Dla naszego klienta, partnera wiodącej grupy energetycznej, działającego na rynku mikroinstalacji z zakresu energetyki odnawialnej poszukujemy:

koordynatora ekip instalatorskich.

Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Umowa: B2B / Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 8000 - 10000 brutto (B2B)

Zakres obowiązków:
- koordynacja pracy do 5 zespołów monterskich
- szkolenie i budowanie nowych zespołów
- opdowiedzialność za jakość wykonywanych instalacji
- odpowiedzialność za jakość i etykę pracy zespołów monterskich

Idealny kandydat:
- posiada wszelkie uprawnienia niezbędne do instalacji paneli fotowoltaicznych
- posiada bogatą wiedzę nt. montażu paneli fotowoltaicznych
- posiada doświadczenie w koordynowaniu wielu ekip monterskich równocześnie
- posiada doświadczenie w szkoleniu monterów
- zna i obserwuje rynek OZE
- ma doświadczenie na rynku fotowoltaiki
- jest gotów do pracy w terenie (głównie centralna Polska, wyjazdy jednodniowe)