Connecting

Kierownik kontraktu robot sanitarnych

Job title: Kierownik kontraktu robot sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-118400-1
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 19 days ago

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych (obiekty kubaturowe, przemysłowe) - poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik kontraktu branży sanitarnej
Miejsce pracy - Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad wykonywanymi zadaniami w ramach projektu, bezpośredni kontakt i współpraca ze zleceniodawcą;
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót instalacji sanitarnych/HVAC zgodnie z przyjętym harmonogramem projektu i w zgodności z umowami ze zleceniodawcą oraz podwykonawcami, dostawcami;
  • Samodzielne pozyskiwanie podwykonawców do realizacji zadań;
  • Udział w tworzeniu budżetów oraz planów i harmonogramów realizacji inwestycji,
  • Planowanie pracy, sprzętu, zasobów, zaplecza budowy.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz;
  • Raportowanie z bieżących działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych.
  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie sanitarnym.
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników.
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Znajomość MS Office, AutoCad.

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Samochód służbowy, telefon, laptop;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.