Connecting

Kosztorysant

Job title: Kosztorysant
Contract Type: Permanent
Location: Trzebinia
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-117321-1
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 26 days ago

Dla naszego klienta,  generalnego wykonawcy, specjalizującego się w zakresie infrastruktury transportowej tj. robót drogowych i lotniskowych oraz inżynierii środowiska, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Kosztorysant - branża drogowa, mostowa, wodno-kanalizacyjna  Miejsce pracy: Trzebinia

Opis stanowiska:
  • Analizowanie dokumentacji projektowej z branży drogowej, mostowej oraz wodno-kanalizacyjnej
  • Przygotowywanie kosztorysów
  • Przedmiarowanie robót

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów MS Word i MS Excel
  • dobra znajomość programów do kosztorysowania, Norma Pro lub Zuzia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów w bran?ach: drogowa, mostowa, wodno-kanalizacyjna)
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesyłanie swojego CV z klauzulą RODO. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.