Connecting

projektant teletechnika

Job title: projektant teletechnika
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa
Industry:
Rail ,
Salary: PLN8000 per month
Reference: BH-119279
Contact Name: Adrian Kraszewski
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 25 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Global Talent dla międzynawowej firmy technologicznej specjalizującej się w systemach sterowania ruchem kolejowym prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Projetkanta systemów teletechnicznych

Zakres obowiązków:

• przygotowanie dokumentacji projektowej systemów TT (kolejnictwo) ,

• przygotowanie dokumentacji urządzeń TT  ,

• przygotowanie dokumentacji w oparciu o schematy elektryczne,

• opracowywanie rozwiązań projektowych,

Wymagania:

•  wykształcenie minimum Inżynierskie (mile widziane elektronika i telekomunikacja / telematyka w transporcie kolejowym ),

• znajomość sieci i urządzeń teletechnicznych (kolejowych),

• znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych,

• obsługa Windows / Pakietu Office,

• bardzo dobra znajomość AutoCad,

• mobilność,

• umiejętność realizacji celów,

• umiejętność pracy w zespole,

•  prawo jazdy kategorii B,

•  znajomość języka angielskiego na poziomie minimum ?rednio-zaawansowanym

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

•pracę w międzynarodowym środowisku

•udział w ciekawych projektach opartych o najnowocześniejsze technologie

•pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),

•możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego