Specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych SN/WN

Job title: Specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych SN/WN
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa
Industry:
Power ,
Salary: PLN8000 - PLN11000 per annum
Reference: BH-119358
Contact Name: Mateusz Wargin
Phone Number: +48 506 043 331
Job Published: 22 days ago

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: 8000-11000 brutto

Obowiązki:

- Opracowywanie koncepcji niezbędnej do przygotowania oferty

- Opracowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych

- współpraca z działem projektowym i realizacyjnym wewnątrz firmy.

- czytanie i opiniowanie dokumentacji technicznej

- Udział w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami

Idealny kandydat:

- zdobył wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrycznym

- posiada doświadczenie w pracy jako kosztorysant po stronie generalnego wykonawcy

- posiada umiejętności i wiedzę niezbędne do implementacji usprawnień w przedstawianych mu projektach instalacji

- posiada doświadczenie w pracy przy stacjach średniego i wysokiego napięcia

- posługuje się w pełni komunikatywnie językiem angielskim