Connecting

Kierownik Robot Sanitarnych – budownictwo drogowe

Job title: Kierownik Robot Sanitarnych – budownictwo drogowe
Contract Type: Permanent
Location: Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-119467
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 23 days ago

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy z zakresu infrastruktury drogowej i mostowej,

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Sanitarnych – budownictwo drogowe

Miejsce pracy – woj. lubuskie (autostrada/droga ekspresowa)

Zadania:

  • kontrola nad procesem realizacji budowy w zakresie robót wodociągowych i kanalizacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzór i koordynacja robót prowadzonych przez podwykonawców oraz siły wewnątrz organizacji,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • współpraca z innymi działami w zakresie przygotowywania i prowadzenia negocjacji,
  • analizowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań;
  • kontrola kosztów prowadzonej budowy, analiza odchyleń, raportowanie,
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane o specjalizacji sieci, instalacje i urządzenia wodociągowe i kanalizacyjne,
  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami sanitarnymi,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku  - min. 3 lata,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • doświadczenie w obsłudze programów MS Project i AutoCad
  • terminowość w wykonywanych zadaniach
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego na znanym projekcie,
  • pracę w firmie z przyjazną kulturą organizacyjną,
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • indywidualną ścieżką rozwoju zawodowego dla naszych pracowników.