Connecting

projektant ftth

Job title: projektant ftth
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa
Industry:
Salary: PLN8000 per month
Reference: BH-119466
Contact Name: Adrian Kraszewski
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 22 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Obecnie rekrutujemy ludzi dla jednego z generalnych wykonawców w branży telekomunikacyjnej na inwestycjach POPC3 na stanowisko: Projektanta siecii FTTH

Miejsce:
Warszawa

Główne zadania:
Wykonywanie wizji lokalnych na obiektach oraz koncepcji technicznych
Opracowywanie projektów technicznych sieci FTTx, FTTH, POPC
Uzgadnianie dokumentacji z inwestorem oraz właścicielem obiektu
Wsparcie nad realizacją projektu w fazie budowy oraz instalacji
Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki techniczne)
Znajomość programów środowiska AutoCAD, QGIS, pakietu Office
Gotowość do podróży służbowych (wyjazdy poza miasto świadczenia pracy)
Znajomość procesu budowy sieci światłowodowych będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kategorii B
Doświadczenie w wykonywaniu projektów linii światłowodowych lub FTTH będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie z zakresu przygotowywania inwestycji linii światłowodowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę przy projektach dla największych krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin lub kontrakt B2B
Partnerskie relacje w pracy zespołowej oraz wsparcie doświadczonej kadry
Szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy oraz zapewniające dalszy rozwój zawodowy
Konkurencyjne zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz system premiowy
Indywidualne narzędzia pracy: laptop, telefon, flota aut służbowych
Prywatną opiekę medyczną