Connecting

Mlodszy specjalista techniczny

Job title: Mlodszy specjalista techniczny
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-119943
Contact Name: Adrian Kraszewski
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 18 days ago

NES Global Talent to wiodąca firma specjalizująca się w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne w branży elektroenergetycznej.

Obecnie rekrutujemy kandydatów na stanowisko

 Młodszy specjalista techniczny

Oczekiwania:
  1. Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym/ elektroenergetycznym
  2. Wiedza branżowa z obszaru elektroenergetyki
  3. Znajomość pakietu MS Office w tym MS EXCELL
  4. Umiejętność pracy w zespole w tym komunikatywność
  5. Odpowiedzialność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej
  6. Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:
  1. Udział w procesie wydawanie warunków technicznych przyłączenia
  2. Udział w spotkaniach koordynacyjnych z projektantami i wykonawcami. Tworzenie i archiwizacja notatek.
  3. Zarządzanie i archiwizacja dokumentacji technicznej
  4. Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki w zakresie zarządzania siecią dystrybucyjną i obsługą klientów.
  5. Prace administracyjno – biurowe w zakresie obsługiwanych zadań.

Oferujemy:
  1. Pracę w firmie posiadającej ugruntowana pozycję w swojej branży i rozpoznawalna markę
  2. Atrakcyjne warunki finansowe
  3. Umowę o pracę
  4. Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  5. Interesująca pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  6. Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Zainteresowanych proszeni są o aplikowanie na stronie firmy lub pod adres email adrian.k.a2tui2zvj@nesgt.aptrack.co.uk