Connecting

In House Lawyer / Prawnik / Adwokat

Job title: In House Lawyer / Prawnik / Adwokat
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-120076
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 16 days ago

Dla naszego Klienta – dewelopera obiektów mieszkaniowych w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

In-House Lawyer / Radca prawny / Adwokat
(Łódź)

Zakres zadań:
  • Pełne wsparcie prawne działań firmy deweloperskiej, sporządzanie decyzji, opiniowanie w zakresie umów inwestorskich, ocena ryzka prawnego, procesowanie ewentualnych sporów – budownictwo mieszkaniowe.
  • Prowadzenie negocjacji odnośnie warunków na generalne wykonawstwo.
  • Sporządzanie i konsultacja wzorów umów w ramach obsługi procesów inwestycyjnych.
  • Nadzorowanie realizacji kontraktów na wykonawstwo pod kątem prawnym.
  • Zarządzanie roszczeniami, obsługa prawna roszczeń na kontraktach.
  • Opiniowanie zabezpieczeń finansowych (gwarancje bankowe / ubezpieczniowe).
  • Komunikacja w współpracującymi zewnętrznymi kancelariami prawnymi.
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy, udzielanie zarządowi rekomendacji.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte jako wewnętrzny prawnik w firmie budowlanej / deweloperskiej lub kancelarii prawnej wyspecjalizowanej w obsłudze sektora budowlanego.
  • Wykszatłcenie wyższe prawnicze z tytułem Radcy Prawnego lub Adwokata.
  • Znajomość prawa budowlanego, cywilnego, gospodarczego.
  • Doświadczenie w obsłudze procesów inwestycyjnych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.
  • Donra organizacja pracy, samodzielność w prowadzeniu spraw.
  • Umiejętność pracy w zespole, współpraca z osobami z różnych działów.
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferta:
  • Współpraca na podstawie umowy B2B lub etatu (umowa o pracę).
  • Udział w interesujących projektach z obszaru mieszkaniowego.
  • Pakiet socjalny.
  • Wsparcie ze strony współpracowników.