Connecting

Kierownik projektu

Job Title: Kierownik projektu
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-12-09
Reference: BH-120280
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Contact Email: Wojciech.Kowaluk@nesgt.com
Job Published: December 09, 2019 15:31

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu – branża sanitarna
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe wykonanie kontraktu dot. budowy dużej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej zgodnie z harmonogramem i budzetem,
  • Zarządzanie aktualnymi kontraktami
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego dla inwestora
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników dyscypliny pracy, przepisów BHP i p-poż.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu, Kierownika Kontraktu lub równoważne,
  • doświadczenie w realizacji projektów o wartości od kilku milionów w zakresie instalacji HVAC,
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami sanitarnymi
  • doświadczenie w zarządzaniu grupy kilkudziesięciu osób
  • umiejętność sprawnego delegowania obowiązków podległym pracownikom
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie przy dużych projektach o skali krajowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy,