Connecting

Procurement Manager

Job Title: Procurement Manager
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-12-10
Reference: BH-119857
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: December 10, 2019 12:18

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Kierownik Działu Zakupów

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za strategię zakupową w obszarach direct i indirect
  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców na rynku i realizacja polityki zakupowej
  • Rozwijanie panelu dostawców
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Dbanie o ciągły rozwój kompetencji podległych pracowników, w tym zapewnianie niezbędnych kursów i obowiązkowych szkoleń
  • Prowadzanie przetargów i negocjacji zakupowych oraz negocjowanie warunków
  • Nadzór nad realizacją zamówień oraz terminowością dostaw
Wymagania:
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę pełną wyzwa