Connecting

Inzynier-Koordynator ds. mechanicznych

Job title: Inzynier-Koordynator ds. mechanicznych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-121645
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 19 days ago

Job Description

Inżynier - Koordynator ds. Mechanicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Koordynacja konserwacji i napraw maszyn budowlanych takich jak dźwigi samochodowe, koparki, ładowarki, suwnice, sprężarki
  • Zamawianie części zamiennych do maszyn
  • Prowadzenie inwentaryzacji sprzętu budowlanego i maszyn budowlanych
  • Przestrzeganie procedur UDT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie budowy maszyn budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz dodatkowe zajęcia językowe