Connecting

Dyrektor Projektu z j. niemieckim

Job title: Dyrektor Projektu z j. niemieckim
Contract Type: Permanent
Location: Katowice, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-121981
Contact Name: Jan Iskrzycki
Phone Number: +48 22 307 72 28
Job Published: 15 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla firmy EPC specjalizującej się w budownictwie przemysłowym, energetycznym, oil&gas, chemicznym i petrochemicznym prowadzi rekrutacje na stanowisko:

Dyrektor Projektów EPC (Sektor Petrochmiczny, Rynek niemiecki)

Ogólny opis stanowiska:
- Przygotowanie schematu org, haromonogramu , kalkulacja kosztów,
- Przeprowadza analizę ryzyka
- Odpowiada za zbudowanie zespołu realizacyjnego
- odpowiedzialność za rozdzielenie obowiązków
- zarządza procesem roszczeń
- odpowiada za sprzedaż robót
- odpowiedzialność za utrzymanie kosztów przypisanych do projektu, wynikających z obsługi tego projektu
- zarzadzanie relacją i komunikacją z klientem,
- raportowanie w modelu: miesięcznie do Członka Zarządu
- bierze udział w przeglądach projektów w organizacji,
- agreguje wiedzę dotyczącą najlepszych praktyk i ryzyk w zarządzaniu kontraktem: organizuje spotkania podsumowujące
- Zarządza kontraktem poprzez Kierowników Budowy oraz inne osoby oddelegowane do obsługi danego kontraktu.

Wymagania wobec kandydatów:
- z minimum 10 letnim doświadczeniem w zakresie zarzadzania kontraktami branży engineering & construction,
- posiadający udokumentowane sukcesy na kontraktach zagranicznych
- posiadający doświadczenie realizacyjne zarówno na kontraktach krajowych jak i zagranicznych,
- umiejętność przeprowadzenia analizy ryzyka  - kluczowe w EPC/ LumpSum,
- biegle posługujący się językiem niemieckim
- poszukiwana osoba musi posiadać doświadczenie od etapu składania ofert, planowania cashflow, analiz przychodów/wydatków, planowania sprzedaży, zarządzania budżetem
- doświadczenie w sektorach: głównie energetyka, dodatkowo chemia, petrochemia oraz budownictwo przemysłowe.

Oferta Klient
 -  Firma naszego klienta to duża spółka giełdowa, wiarygodny pracodawca oferujący bezpieczeństwo zatrudnienia,
 -  Posiada profesjonalną kadrę zarządczą dającą swobodę działania,
 -  Firma posiada dedykowany dział szkoleń i rozwoju pracowników
 -  Firma realizuje na terenie kraju i Europy złożone zadania budowlane: dostawy montaże mechaniczne jak i budowy pod klucz zakładów przemysłowych
 -  Klient posiada kompetenty dział realizacji zadań, ocen ryzyka i wsprcia kontraku.