Connecting

Kierownik robot sanitarnych - sieci wewnetrzne

Job title: Kierownik robot sanitarnych - sieci wewnetrzne
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-122103
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 10 days ago

Dla naszego klienta – generalnego wykonawcy w budownictwie kubaturowym, w zwiazku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyzsze
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczen w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,
  • Doswiadczenie w koordynacji branzy sanitarnej (instalacje wewnetrzne),
  • Znajomosc Prawa Budowlanego i przepisów BHP,
  • Bardzo dobra znajomo?? MS Office, MS Project i AutoCad,
Opis stanowiska:

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacje techniczna, harmonogramy,
  • sporzadzanie i analiza budzetu, harmonogramu oraz postepu wykonywanych prac,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • optymalizacja realizacji robót branzy sanitarnej i uzgadnianie z zamawiajacym rozwiazan zamiennych.
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowe o prace lub B2B,
  • pakiet medyczny,
  • interesujaca prace w dynamicznym srodowisku i duze mozliwosci rozwoju zawodowego.