Connecting

Kierownik robot sanitarnych - sieci zewnetrzne

Job title: Kierownik robot sanitarnych - sieci zewnetrzne
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-122104
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 12 days ago

Dla naszego Klienta - Generalnego Wykonawcy projektów infrastrukturalnych - poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik robót sanitarnych

Opis stanowiska:

  • Kierowanie robotami oraz koordynacja i nadzór nad podwykonawcami instalacji sanitarnych.
  • Analiza techniczna i ilosciowa dokumentacji.
  • Kierowanie i nadzór nad prowadzonymi pracami.
  • Zarzadzanie zespolem pracowników.
  • Budowa i kontrola harmonogramów.
  • Prowadzenie czynnosci odbiorowych.
Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyzsze techniczne.
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczen w zakresie sieci i instalacji sanitarnych.
  • Kilkuletnie doswiadczenie w bezposrednim wykonawstwie projektów infrastrukturalnych lub kubaturowych w zakresie sanitarnym.
  • Komunikatywna znajomosc angielskiego.
  • Znajomo?? MS Office, AutoCad.
Oferujemy:

  • Umowe o prace na pelen etat.
  • Mozliwosc zdobycia do?wiadczenia w miedzynarodowym srodowisku przy ciekawym projekcie.