Connecting

Kierownik robót sanitarnych

Job title: Kierownik robót sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-122589
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 28 days ago

Job Description

Kierownik Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Mielec

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót sanitarnych lub równorzędnym.

Opis stanowiska:
  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy przy unikalnym regionie (wartości inwestycji – ok. 150 mln PLN),
  • interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.