Connecting

Specjalista ds. harmonogramowania / Project Planner

Job title: Specjalista ds. harmonogramowania / Project Planner
Contract Type: Permanent
Location: Olsztyn, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-122769
Contact Name: Mateusz Buczak
Phone Number: +48 22 307 8864
Job Published: 24 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach średniego i wyższego szczebla managerskiego. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera klientów w 28 krajach z 45 biur. NES rekrutuje w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest międzynarodowy Generalny Wykonawca, który realizuje duże projekty budowlane w branży przemysłowej / ochrony środowiska.

Stanowisko: Specjalista ds. harmonogramowania / Planowania / Project Planner / Scheduler
Rodzaj projektu: Budowa obiektu przemysłowego
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zakres zadań:
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramów prac budowlanych, montażowych, instalacyjnych w zakresie budowy instalacji do termicznego przekształcania odpadów, po stronie partnera prywatnego (projekt w modelu PPP)
  • Analizowanie zagrożeń oraz przyczyn występowania kolizji lub opóźnień budowlanych m.in za pomocą metody wartości wypracowanej (earned vale management);
  • Przygotowywanie raportów dobowych, tygodniowych oraz miesięcznych z postępów prac;
  • Monitorowanie postępu prac oraz aktualizacja harmonogramu;
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót w celu aktualizacji oraz optymalizacji procesu budowlanego.
  • Współpraca z planerami reprezentujących podwykonawców
  • Analiza wpływu zmian w harmonogramach podwykonawców na harmonogram prac pozostałych podwykonawców
Wymagania wobec Kandydata:
  • Ukończone studia wyższe o profilu budowlanym/mechanicznym/energetycznym lub pokrewnym;
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem lub/i aktualizacją harmonogramów prac budowlanych / montażowych - mile widziane doświadczenie przy realizacji projektów energetycznych / petrochemicznych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project. Znajomość oprogramowania Primavera będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zdolności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy w języku angielskim w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem.