Connecting

Junior Piping Engineer

Job title: Junior Piping Engineer
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: PLN7000 per month
Reference: BH-122794
Contact Name: Mateusz Buczak
Phone Number: +48 22 307 8864
Job Published: 24 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach średniego i wyższego szczebla managerskiego. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera klientów w 28 krajach z 45 biur. NES rekrutuje w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Stanowisko:
Junior / Piping Engineer
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • samodzielne wykonywanie projektów wykonawczych instalacji rurociągowych
  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych aparatów
  • obliczenia wytrzymałościowe rurociągów (stress analiza)
  • wykonywanie dokumentacji rurociągów i aparatów
  • udział w budowaniu strategii rozwoju firmy
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek mechaniczny
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta lub podobnym
  • biegła obsługa komputera, w tym programy AutoCAD i oprogramowania zawodowego (mile widziana znajomość Inventor, AutoCAD Plant 3d lub Systemów Bentley)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi branżami
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny
  • dynamizm, kreatywność i optymizm w działaniu
Klient oferuje:
  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania instalacji rurociągowych
  • zatrudnienie w firmie technologicznej oferującej kompleksowe podejście do budowy i modernizacji instalacji przemysłowych
  • możliwość awansu
  • stabilność zatrudnienia