Connecting

Projektant branży elektrycznej - Warszawa

Job title: Projektant branży elektrycznej - Warszawa
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-123281
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 16 days ago

Job Description

Stanowisko: Projektant branży elektrycznej
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie sieci i instalacji elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia, z elementami automatyki
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie branży elektrycznej
  • Udział w naradach koordynacyjnych (np. z inwestorami, wykonawcami)
  • Uzgodnienia z inwestorami, z zakładami energetycznymi
  • Okazjonalne wyjazdy służbowe - Wizje lokalne, Inwentaryzacje

WYMGANIA:

  • Wykształcenie wyższe: elektrotechnika lub elektroenergetyka
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń (wymagane)
  • Mile widziane posiadanie uprawnienia wykonawcze
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci i instalacji elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia, z elementami automatyki
  • 5 lat praktyki
  • Doświadczenie w posługiwaniu się normami i przepisami prawa
  • Biegła znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość pakietu MS Office: Word, Excel (obliczenia, zestawienia)
  • Języki angielski w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet zdrowotny oraz pakiet sportowy