Connecting

Inżynier budowy (Civil engineer)

Job title: Inżynier budowy (Civil engineer)
Contract Type: Permanent
Location: Zachodniopomorskie, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-123284
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 19 days ago

Dla naszego klienta – dużej firmy z branży przemysłowej w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy
(Civil engineer)

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne  o kierunku budowlanym.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (mile widziane).
  • Doświadczenie w koordynacji branży budowlanej na obiektach przemysłowych, energetycznych, petrochemicznych, gazowych itp.
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów BHP.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project i AutoCad.
  • Prawo jazdy kat. B.
Opis stanowiska:
  • Uczestnictwo w przygotowaniu danych technicznych, założeń kontraktowych oraz w uzgodnieniach technicznych z wykonawcami, poddostawcami, organami administracji w zakresie branży budowlanej.
  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.
  • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac.
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców  (prace budowlano-montażowe).
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie kwartalne.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, szkolenia.
  • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.