Connecting

Koordynator Projektu - Kolej

Job title: Koordynator Projektu - Kolej
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN12000 - PLN20000 per annum
Reference: BH-113500-1
Contact Name: Marcin Bentkowski
Phone Number: +48 22 307 72 31
Job Published: 16 days ago

Dla dużego Generalnego Wykonawcy w związku z prowadzonym kontraktem aktualnie poszukujemy:

Dyrektor Kontraktu – Warszawa

Zakres obowiązków:

·         koordynacja działań i nadzór nad jakością i terminowością prowadzonego kontraktu;
·         zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu,
·         przygotowywanie analiz technicznych robót budowlanych,
·         zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole projektów,
·         kontakt z inwestorem,
·         wsparcie zespołu przygotowania produkcji w zdobyciu kontraktów w ramach zamówień publicznych.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne;
·         doświadczenie w realizacji projektów kolejowych; automatyki kolejowej; drogowych lub energetycznych;
·         co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe i zrealizowane dwa projekty w branży infrastrukturalnej,
·         znajomość zagadnień z zakresu produkcji oraz zarządzania kontraktami - znajomość procedur FIDIC,
·         zarządzanie finansami,
·         kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie
·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Warszawie lub na kontraktach
·         Dobre warunki i narzędzia pracy