Connecting

Inżynier ds. technicznych

Job title: Inżynier ds. technicznych
Contract Type: Contract
Location: Ostrołęka, Poland
Industry:
Power ,
Salary: PLN80 per hour
Reference: BH-123571
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 21 days ago

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy działającej w obszarze energetyki szukamy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Praca z dokumentacją i projektami technicznymi.
  • Współpraca z zewnętrznymi projektantami w zakresie weryfikacji dostarczanej dokumentacji zgodnie z wymogami kontraktowymi.
  • Koordynowanie pracy branży konstrukcyjno-budowlanej przy projekcie.
  • Bieżąca współpraca z kierownictwem budowy.
  • Bieżące raportowanie odnośnie postępów prac projektowych do Kierownika Projektu.
  • Dbałość o przepływ informacji pomiędzy zespołami uczestniczącymi w realizacji kontraktu (zamawiający, zespół projektowy, podwykonawcy).
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Doświadczenie w biurze projektowym/technicznym – projekty energetyczne/przemysłowe – warunek konieczny.
  • Dobra znajomość prawa budowlanego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Znajomość MS Office, MS Project, AutoCad.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na pełen etat na podstawie własnej działalności gospodarczej – umowa kontraktowa.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji ciekawego kontraktu.