Connecting

Inżynier ds. budowlanych

Job title: Inżynier ds. budowlanych
Contract Type: Contract
Location: Płock, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-123572
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 13 days ago

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy działającej w obszarze energetyki szukamy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w całym procesie budowlanym od przetargu, projektowanie aż do oddania bydynków do użytkowania.
  • Współpraca z projektantami.
  • Kontrola terminowości, jakości wykonywanych robót budowlanych, nadzór nad podwykonawcami.
  • Kontrolowanie procesu realizacji robót w odniesieniu do przyjętego projektu, harmonogramu.
  • Nadzorowanie i odbiór robót budowlanych wykonanych przez podwykonawców.
  • Ścisła współpraca z kierownictwem budowy i nadzorem w zakresie realizowanych zadań.
  • Sporządzanie cyklicznych raportów dotyczących realizacji zadań.
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia budowy.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – projekty energetyczne/przemysłowe – warunek konieczny.
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Znajomość MS Office, MS Project, AutoCad.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na pełen etat na podstawie własnej działalności gospodarczej – umowa kontraktowa.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji ciekawego kontraktu.