Connecting

Kosztorysant (branża sanitarna)

Job title: Kosztorysant (branża sanitarna)
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN8000 per month
Reference: BH-123748
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 9 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca oferujący usługi z zakresu budownictwa ogólnego kubaturowego.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej.
  • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej.
  • Kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży sanitarnej.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert.
  • Przygotowywanie harmonogramów.
  • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo / inżynieria środowiska).
  • Znajomość branży budowlanej.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów.
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office,  Norma Pro, AutoCAD.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu
  • Doświadczenie na  stanowisku min. 2 lata

Firma oferuje:

  • Udział w ciekawych projektach
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Pakiet socjalny.
  • Niezbędne narzędzia pracy.