Connecting

Kierownik robót konstrukcyjnych (oczyszczalnia ścieków)

Job Title: Kierownik robót konstrukcyjnych (oczyszczalnia ścieków)
Contract Type: Permanent
Location: Warmińsko-Mazurskie, Poland
Industry:
Salary: PLN9000 - PLN11000 per month
Start Date: 2020-02-26
Reference: BH-124789
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: February 26, 2020 15:32

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy, realizującego wiele projektów przemysłowych poszukujemy doświadczonej, otwartej na wyzwania osoby na stanowisko:

Kierownik robót konstrukcyjnych
(Oczyszczalnia ścieków)

Zakres zadań:
  • Prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, specyfikacją techniczną.
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej.
  • Współpraca z kontrahentami.
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót.
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.
  • Ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu (Kierownik Budowy, Kierownik Projektu) oraz innymi działami w firmie.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji związanych z budową / rozbudową / modernizacją oczyszczalni ścieków.
  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub do kierowania robotami w branży sanitarnej bez ograniczeń.
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferta:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość pracy przy dużym projekcie przemysłowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.

The spread of COVID-19 is affecting all of us. But as a global staffing company, NES would like to reassure our customers that we are fully operational across all our locations and are working closely with clients to ensure essential projects stay on track at this difficult time. For regular updates, please see our COVID-19 Support Hub.