Connecting

Specjalista BHP

Job Title: Specjalista BHP
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN10000 - PLN12000 per annum
Start Date: 2020-03-02
Reference: BH-124927
Contact Name: Adrian Kraszewski
Contact Email: Adrian.Kraszewski@nesgt.com
Job Published: March 02, 2020 14:00

NES Global Talent światowy leader na rynku rekrutacyjnym m.in w branży Oil&Gas prowadzi obecnie rekrutacje związaną z projektem rozbudowy terminala LNG na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BHP
MIEJSCE PRACY: Świnoujście
ZAKRES ZADAŃ:
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników zasad i przepisów BHP, P. POŻ, Ochrony Środowiska na terenie realizacji Projektu/ Budowy, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk pracy na wysokości oraz stanu rusztowań,
  • współpraca i wykonywanie zaleceń Koordynatora ds. BHP,  w tym również sporządzanie raportów BHP i zestawień danych statystycznych przewidzianych w systemie zarządzania bezpieczeństwem i przekazywanie ich Koordynatorowi BHP na Projekcie,
  • udział w aktualizacji, opiniowaniu i opracowywaniu dokumentów z zakresu BHP (m. in. ORZ, IBWR, POR),
  • czynne uczestnictwo w nadzorowaniu przebiegu realizacji prac zgodnie z zapisami planu BIOZ i instrukcji budowy, współpraca z przedstawicielami działu BHP - Inżyniera Kontraktu, Zamawiającego i Konsorcjanta,
  • prowadzenie szkoleń wprowadzających BHP,
  • wykonywanie obowiązków Specjalisty ds. BHP zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby BHP.
WYMAGANIA:
  • uprawnienia specjalisty ds. BHP zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby BHP,
  • wykształcenie wyższe, ew. studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.
  • Doświadczenie na projektach EPC
OFERUJEMY:
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy,
  • finasowanie i dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,