Connecting

Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycji

Job Title: Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycji
Contract Type: Permanent
Location: Gdynia, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per month
Start Date: 2020-03-04
Reference: BH-111900-1
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: March 04, 2020 14:52

Dla naszego Klienta, innowacyjnej i nastawionej na rozwój organizacji techniczno-produkcyjnej, poszukujemy:

Dyrektor ds. Tevhnicznych i  Inwestycji
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie obszarami inwestycyjnymi, tj.: nowe linie produkcyjne, maszyny, urządzenia, infrastruktura (hale, budynki itp.)
  • Zarządzanie istniejącą infrastrukturą ( hale produkcyjne, powierzchnie biurowe)
  • Zarządzanie budżetem inwestycyjnym (kilkadziesiąt milionów)
  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane MBA)
  • Język angielski – biegły
  • Doświadczenie w firmach produkcyjnych (mile widziane 500+)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, przygotowywaniu i realizacji inwestycji z różnych obszarów: budowlane, maszynowe, facitily manangement itp.
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami inwestycyjnymi – zdywersyfikowane inwestycje: nisko, średnio i wysokobudżetowe, różne kategorie inwestycji.
  • Wysoki poziom elastyczności, akceptacja dynamicznego charakteru środowiska pracy
  • Wysokie umiejętności managerskie (zarządzanie i rozwijanie zespołu)
  • Nastawienie na współpracę międzydziałową
  • Wysoka świadomość biznesowa i kultura osobista

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym z innowacyjnymi technologiami
  • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy