Connecting

Kierownik Działu Zakupów

Job title: Kierownik Działu Zakupów
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: PLN144000 - PLN180000 per month
Reference: BH-125370
Contact Name: Jan Iskrzycki
Phone Number: +48 22 307 72 28
Job Published: 22 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 33 krajach z 60 biur w branżach: Budownictwo, Life Science, Produkcja i Technologie, Energetyka i paliwa.
NES Global Talent dla swojego klienta z branży budownictwa, firmy działającej w obszarze energii odnawialnej i przemysłu prowadzi rekrutację na stanowisko:

Kierownik Działu Zakupów (Warszawa)

OPIS STANOWISKA:
  • Opracowywanie i wdrożenie strategii zakupowych
  • Stworzenie i realizacja polityki zakupowej spółki
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań, narzędzi i praktyk zakupowych
  • Opracowywanie, aktualizowanie i realizowanie rocznego planu zakupów
  • Maksymalizacja efektywności oraz redukcja kosztów poprzez badanie i analizę rynku dostawców i planowanie procesów zakupowych
  • Analizowanie i negocjowanie umów i warunków współpracy z dostawcami
  • Nadzor nad jakością i terminowością dostaw w ramach realizowanych umów
  • Monitorowanie procesów zakupowych
  • Organizowanie i kierowanie podległym zespołem
  • Nawiązywanie i rozwijanie dobrych relacji z szeroką siatką interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych
  • Raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zakupami
  • Znajomość dostawców z branży OZE, energetyki i budownictwa będzie atutem
  • Doświadczenie w realizacji zadań w formule EPC mile widziane
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Doświadeczenie w realizacji ambitnych celów biznesowych
  • Samodzielność i proaktywność
  • Wiarygodność potwierdzona referencjami
  • Prawojazdy kategoii B
  • Dyspozycyjnośc do wyjazdów służobwych, w tym międzynarodowych
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjny system motywacji płacowej i benefitów dla menedżerów wyższego szczebla
  • Możliwość rozwoju osobistego, awansu oraz zaangażowania biznesowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Współpracę w ramach nowoczesnych wartości i systemów zarządzania statecznego
  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania nowego obszaru działalności
  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym
  • Przyjazne środowisko pracy, kultura motywacji, kreatywności i zaangażowane zespoły, nowoczesne zarządzanie