Connecting

Dyrektor Operacyjny Budownictwo

Job Title: Dyrektor Operacyjny Budownictwo
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2020-03-06
Reference: BH-125379
Contact Name: Jan Iskrzycki
Contact Email: jan.iskrzycki@nesgt.com
Job Published: March 06, 2020 13:30

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach managerskich i specjalistycznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera kandydatów i pracodawców w 33 krajach z 60 biur w branżach: Budownictwo, Life Science, Produkcja i Technologie, Energetyka i paliwa.
NES Global Talent dla firmy EPC z branży budownictwa przemysłowego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny -  Budownictwo

OPIS STANOWISKA:

  • Budowanie strategii biznesowej i przewagi konkurencyjnej,
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii biznesowej oraz personalnej,
  • Planowanie operacyjne i kontrola finansów,
  • Zarządzaniem działami: zakupów, budów, zarządzania kontraktami
  • Organizowanie pracy zespołów realizacyjnych na budowach,
  • Nadzorowanie i kontrola realizacji zadań,
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami
  • Analiza, przygotowanie i sprawdzanie budżetów realizacyjnych
  • Odpowiedzialność formalna oraz finansowa za realizację kontraktów,
  • Zatwierdzanie przerobów,
  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach zewnętrznych,
  • Budowanie relacji z klientem
  • Współpraca z Zarządem Spółki,

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, studia menedżerskie lub MBA
  • Minimum 10 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmach budowlanych w obszarze realizacji kontraktów
  • Osobiste doświadczenie w roli kierownika projektu, grupy projektów poparte przukładami zrealizowanych zadań
  • Znajomość rynku firm wykonawczych w obszarz OZE, energetyki i budownictwa
  • Doświadczenie w realizacji zadań w formule EPC
  • Umiejętności menedżerskie potwierdzone przykładami
  • Doświadczenie w realizacji ambitnych celów biznesowych
  • Samodzielność i proaktywność
  • Wiarygodność potwierdzona referencjami
  • Prawojazdy kategoii B
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych, w tym międzynarodowych
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjny system motywacji płacowej i benefitów dla menedżerów wyższego szczebla
  • Możliwość rozwoju osobistego, awansu oraz zaangażowania biznesowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania organizaji
  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym
  • Przyjazne środowisko pracy, kultura motywacji, kreatywności i zaangażowane zespoły, nowoczesne zarządzanie

The spread of COVID-19 is affecting all of us. But as a global staffing company, NES would like to reassure our customers that we are fully operational across all our locations and are working closely with clients to ensure essential projects stay on track at this difficult time. For regular updates, please see our COVID-19 Support Hub.