Connecting

Specjalista ds. planowania i raportowania

Job title: Specjalista ds. planowania i raportowania
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN0 - PLN6000 per month
Reference: BH-89026-2
Contact Name: Mateusz Buczak
Phone Number: +48 22 307 8864
Job Published: 25 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Rozpoznawalna firma budowlana, która specjalizuje się w realizacjach kontraktów budowlanych, serwisowych i montażowych w Polsce oraz zagranicą. Klient realizuje kontrakty w branży chemicznej, petrochemicznej oraz energetycznej.

Inżynier ds. Planowania i harmonogramowania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za realizację kontraktów budowlanych, przemysłowych, montażowych oraz serwisowych pod kątem terminowości prac, prowadzenia harmonogramów robót, monitorowania i raportowania ryzyk projektu.

Zakres zadań:

  • Tworzenie struktury podziału pracy (WBS) projektu;
  • Kalkulowanie pracochłonności zadań;
  • Równoważenie obciążenia zasobów;
  • Opracowywanie harmonogramów robót oraz harmonogramów rzeczowo finansowych;
  • Aktualizacja i raportowanie harmonogramów w oparciu m.in. o MS Project;
  • Raportowanie zgodnie z metodą wartości wypracowanej (Earned Value Method).

Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne (budownictwo, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne);
  • Doświadczenie przy realizacjach projektów budowlanych w branży energetycznej lub oil&gas;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Zaawansowana znajomość MS Excel;
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Project lub/i Primavera;
  • Znajomość metody wartości wypracowanej;
  • Znajomość zarządzania zasobami projektu;
  • Mile widziana znajomość zaawansowanych funkcji oprogramowania Navisworks;
  • Mile widziana umiejętność programowania w VBA, znajomość SQL;
  • Dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Klient oferuje:
  • Umowę o pracę lub zatrudnienie w oparciu o B2B;
  • Premie uznaniowe za reazliację celów;
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne;
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz niemieckiego;
  • Uczestnictwo w dużych projektach EPC w Polsce i na arenie międzynarodowej.

The spread of COVID-19 is affecting all of us. But as a global staffing company, NES would like to reassure our customers that we are fully operational across all our locations and are working closely with clients to ensure essential projects stay on track at this difficult time. For regular updates, please see our COVID-19 Support Hub.